Kollama - 3.Sezon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kollama - 3.Sezon

Kollama Dizisi Fan Sitemize Hoş Geldiniz

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kollama Hayali Replikler

YazarMesaj
ferruhi
Moderatör
Moderatör
ferruhi

Kollama Hayali Replikler Empty
MesajKonu: Kollama Hayali Replikler   Kollama Hayali Replikler EmptyPerş. Ocak 07, 2010 5:23 am

HAYALI REPLIKLERIMIZI BURADAN PAYLASALIM.
ferruhi
Moderatör
Moderatör
ferruhi

Kollama Hayali Replikler Empty
MesajKonu: Geri: Kollama Hayali Replikler   Kollama Hayali Replikler EmptyPerş. Ocak 07, 2010 5:25 am

ilk hayali replik benden olsun..Melikenin vuruldugu andan sonra..

(Melike'nin vuruldugunu henuz kimse duymamistir..Necip amir herkesi aksam yemegine cagirir.)

Necip: Ooo hatun. Bakiyorum kuru fasulye var sofrada. Uzun zamandir guzel yemeklerinden mahrum kalmistim.
Huner: Ask olsun be Necip.
Yigit: Bir arada yemek yememizi ozlemisim amirim. Ah o eski gunlerdeki gibi sakalasmayi da.
Memduh: Devrem, bizde seni cok ozlemistik. Bundan sonra gelirsin artik.
Nurbanu: Evet yaa Yigit abi.. Hele Alperen..Hatirlarmisiniz bir gun Melike'de bizimleyken nasil kazanya icin guldugumuzu?
Rana: Nurbanucum nolur su kizin adini soyleme su sofrada, tadim kacti simdi.
Yigit: Neyse ki ogrendik iki yuzlulugunu . Beni ve sizi kandirmaya devam edecekti hain..
Necip: Ha Memduh, Melikeden ne haber? Mahkmede nolmus? Haberin varmi? Unutmusum bu konuyu, kafam cok karisik bu gunlerde..
Memduh: Valla bilmemki amirim.
(O sirada telefon calar ve Necip acar. Polisin biri Melike'nin vuruldugunu ve hastanede agir yarali oldugunu soyler)
Necip: Bu nasil olur? Kim yapti? Cabuk ogrenin. Memduh'la ben hemen geliyoruz.
Memduh:Noldu amirim bu ne telas? Nolmus?
Necip: Melike agir yaraliymis, vurulmus..Kimin....
Memduh: Ne diyosunuz amirim..
Huner: (gozleri doluyor) Aaaa..olamaz!
Nurbanu: Melike ablaa! Nolur gidip gorelim onu!!
Yigit: (saskin bir halde ve gozleri dolar..Kisik bir sesle) Melike
Rana: Iyi olmus. Ölsün gitsin, umrumda bile degil. Onca kotulugu yaptiktan sonra haketti bunu
Huner: (simdi agalayarak) Rana ne diyosun sen? Diyecek sey mi bu simdi..Kiz yarali diyor Necip, kotu olsa bile onca zaman birlikte gecirdik zamanimizi. Necip gotur bizi ona.
Necip: Yigit götürsün, benim cikmam gerek.
Yigit: Amirim, benden ne istediginizin farkinda misiniz? Beni kandiran, yalan soyleyen, babami oldurmekten suclu olan kisinin yanina mi goturteceksin?
Necip: Huner'le cocuklari gotur bari. Senin girmene gerek yok,ama sunu bil ki, kiz pisman olmus. Sozlerinden anladim..
Yigit: Ne pismani amirim. Yilanin teki o.
Necip: Bak Yigit, yalan soylemiyorum..Seni gercekten seviyor oglum Yigit, bunu sana soylememi istedi..Kizi git bir gor, belki olur sonra asla goremezsin onu..Sonra vicdan azabindan olursun..Akillica dusun, sonra pisman olacagin seyler yapma.
Yigit: Asla gitmem amirim..Gidersem bile, onu oldurmek icin giderim..Benden nolur boyle birsey istemeyin..
Necip: Tamam senin kararin..
Yigit: Ama Huner ablayla cocuklari gotururum..

Devami sonra gelecek.. Umarim begenirsiniz.. Smile

Kollama Hayali Replikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IV.Osman - Hayali Replikler
» Tek Türkiye - Hayali Replikler
» Kader Çizgisi - Hayali Replikler
» Kırık Kalpler - Hayali Replikler
» Kollama Replikler